Польська

Останнім часом збільшується кількість абітурієнтів, які вступають до польських ВНЗ, налагоджуються комерційні зв’язки між українськими та польськими виробниками, що тягне за собою зростаючу потребу у послугах перекладу документів на польську.

Ми надаємо послуги перекладу освітніх документів акредитованим перекладачем на польську мову, переклад комерційних пропозицій, фінансових звітів, договорів та інших текстів.

перевод на польский язык

Агентство «Світ перекладу» пропонує своїм клієнтам письмовий переклад документів на польську в Києві. Наші замовники можуть звертатися до нас з різними документами.

Особливості перекладу документів на польську мову

У нашому штаті досвідчені та висококваліфіковані фахівці, багато хто з них є носіями мови, тому ми гарантуємо якість послуг на найвищому рівні.

Найбільш затребуваний напрямок роботи агентства — нотаріальний переклад на польську мову. Ми працюємо з паспортами, митними документами, атестатами, довідками тощо.

Готові переклади засвідчуються нотаріально за всіма вимогами відповідних служб.

Переклад на польську. Ціна

Вартість перекладу документів з польської мови від 200 грн за 1 облікову сторінку документа (1800 знаків із пробілами) залежно від тематики перекладу та строків виконання.

Остаточна вартість послуг наших фахівців складається з термінів виконання роботи, обсягу документів, їхньої специфіки, а також наявності нюансів стилістики.

Польська мова належить до західнослов’янської групи. У ній на письмі використовується лише латиниця, відповідно, застосовуються різні додаткові позначення, поєднання кількох літер тощо.

Польща межує з Україною, між ними налагоджені економічні зв’язки, тому є постійний документообіг різними мовами. Саме тому в нашому агентстві користуються особливою популярністю переклади митної документації, юридичної, установчої, офіційної тощо.

Наші лінгвісти якісно здійснюють переклад як з польської, так і у зворотному напрямку. Ми працюємо з текстами різного обсягу та рівня складності. У нас ви можете замовити переклад:

  • технічної документації, інструкцій, креслень, вузькоспеціалізованої літератури;
  • юридичних статутів, угод, договорів, установчої документації, бухгалтерської звітності, банківських виписок;
  • документів фізичних осіб – паспорта, свідоцтва про народження, атестата, диплома тощо;
  • медичний переклад довідок, виписок, призначень, інструкцій тощо.

Наше бюро має достатній досвід роботи на ринку та високі відгуки замовників, тому ми можемо гарантувати вам якість та професійний результат. Якщо вам необхідно перекласти паспорт для переїзду до Польщі, оформити пакет документів для вступних іспитів або робочу візу, ми готові допомогти вам за доступними цінами.

Дивитись ціни Отримати консультацію
Ви можете зв'язатися з нашим менеджером та дізнатися деталі
+38 (050) 843-47-80
+38 (098) 663-20-54
e-mail: mirperevoda25@gmail.com