ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

Надаємо послуги легалізації та перекладу документів. Наші менеджери проконтролюють наявність усіх необхідних документів для подання до консульства країни, яку ви бажаєте відвідати.

Також виконуємо легалізацію іноземних документів, проставлення відповідних печаток у Міністерстві Юстиції та Міністерстві закордонних справ України.

Вартість послуги

Документ Апостиль Консульська легалізація
паспорт від 300 грн від 600 грн
свідоцтво про народження від 300 грн від 600 грн
свідоцтво про шлюб від 300 грн від 600 грн
довідка про несудимість від 500  грн від 600 грн
диплом від 720 грн від 600 грн
атестат від 720 грн від 600 грн
Легалізація в консульстві 600 грн подача+ консульський збір*

* Розмір консульського збору для кожної країни підкажуть наші менеджери.

легализация документов

Для чого потрібна легалізація документів

З необхідністю легалізації документів стикався кожен, хто хоч раз замислювався про освіту чи роботу за кордоном. Залежно від цілей (робота, навчання) та країни, вам знадобиться переклад та легалізація конкретного пакету документів. З усіх цих питань вас зможуть проконсультувати наші менеджери.

Процедура зазвичай потрібна при виїзді за кордон. Причини для виїзду можуть бути різними, починаючи навчанням, і закінчуючи укладенням шлюбу. Консульська легалізація підтверджує справжність документів, які ви отримали у себе в країні, але пред’являтимете їх на території інших держав.

Найчастіше переклад документу та його легалізацію проводять шляхом апостилювання. Апостиль значно спрощує процедуру легалізації. Штамп дозволяється ставити на документах, які надаватимуться в країнах, що підписали Гаазьку конвенцію.

Найчастіше на легалізацію приносять:

– паспорт;

– довідку про несудимість;

– ссвідоцтво про укаладання шлюбу.

Наші фахівці можуть не тільки виконати переклад будь-якого документа, а й оперативно легалізувати його відповідно до встановлених правил.

Порядок легалізації документів

Спочатку необхідно розібратися в тому, яка саме процедура легалізації вам потрібна. Розрізняють консульську легалізацію та легалізацію проставленням печатки апостилю (більше інформації про те, що таке апостиль і коли він використовується). Про те, який тип легалізації вам потрібен, ви можете уточнити в місці подання документів або проконсультуватися з

Які нюанси має легалізація перекладу?

Ця процедура може забрати багато часу, оскільки вся документація має бути перевірена та максимально точно оформлена. У таких ситуаціях помилки неприпустимі, тому найкраще скористатися послугами досвідчених фахівців, які якісно виконують свою роботу. Наше бюро має великий досвід роботи в цій галузі і зможе зробити все необхідне за короткий термін.

Де замовити переклад та легалізацію?

Уклавши співпрацю з нами, ви отримуєте не лише якісний переклад документа, а й можливість зробити його легалізацію. Всі роботи виконуються на найвищому рівні, швидко та надійно.

Переклад документів та його легалізація є основними напрямами нашої діяльності. Ми маємо все, що потрібно для якісного виконання робіт, а саме фахівці мають необхідні знання та досвід. До кожного випадку підбирається індивідуальний підхід, вартість послуг доступна всім охочим.

Дивитись ціни Отримати консультацію
Ви можете зв'язатися з нашим менеджером та дізнатися деталі
+38 (050) 843-47-80
+38 (098) 663-20-54
e-mail: mirperevoda25@gmail.com