Переклад документів

Ви збираєтесь на відпочинок за кордоном всією родиною? Вас чекають у гості близькі з іншої держави? Ви успішно склали іспити до навчального закладу, що перебуває в іншій країні? Вам надійшов офіційний документ іноземною мовою?

У цих ситуаціях вам знадобиться терміновий переклад тексту документів. Причому він має бути якісним та професійним. Виконати його можуть лише досвідчені перекладачі, послуги таких фахівців пропонує наша компанія. Тут ви можете замовити переклад:

  • паспорта;
  • довіреності;
  • довідки;
  • дипломів та свідоцтв;
  • трудової книжки тощо.

Терміновий переклад: вартість

Напрям перекладу Вартість (за сторінку)
Переклад особистих документів (за мовами)
на англійську / з англійської 120 грн
на німецьку / з німецької 180 грн
на китайську / з китайської  від 350 грн
на польську / з польської 200 грн
на французьку / з французької 180 грн
на російську / с російської 60 грн
редагування перекладу носієм мови 50% вартості перекладу
нотаріальне засвідчення перекладу від 300 грн

* Ціни вказано за переклад однієї сторінки документа ** Точну вартість перекладу всього об’єму текстів можна дізнатися у наших менеджерів. *** Ознайомитися з переліком усіх цін на послуги з перекладу документів в бюро «Світ Перекладу» Ви зможете ТУТ.

Крім перекладу документів, іноді потрібне нотаріальне засвідчення перекладу, апостиль на паспорт, консульська легалізація. Замовити будь-яку з цих послуг можна у нашому бюро. Світ Перекладу – відповідальний та надійний виконавець, у цьому переконалося вже багато замовників. Ми гарантуємо конфіденційність даних, які містяться у поданих нам документах.

Для перекладу документів замовнику в першу чергу потрібно знайти фахівця, який не тільки досконало володіє іноземною мовою, а й зможе гарантувати конфіденційність отриманих відомостей. Наше бюро «Світ перекладу» надає якісні послуги у цій сфері. Наше агентство має великий досвід роботи та бездоганну репутацію. Співробітники бюро є справжніми професіоналами своєї справи, які мають широкі знання та практичні навички, до кожного замовлення вони відносяться з великою відповідальністю. Робота виконується з урахуванням вимог та побажань клієнта. У деяких випадках замовники просять дотримуватись певного стилю у написанні тексту.

Ми пропонуємо послуги з перекладу наступних видів документів:

  • посвідчення чи паспорт,
  • різні види довідок,
  • документи про освіту,
  • згода на виїзд дитини тощо.

Переклад документів на англійську в Києві повинен здійснюватися лише кваліфікованими фахівцями, оскільки в процесі роботи необхідно дотримуватись правил оформлення, використовувати термінологію та перевірити правильність написання цифрових даних. Фахівець має вміти грамотно використовувати скорочення. У цій справі важлива точність, тому щоб бути впевненим у якості виконаного замовлення необхідно звертатися тільки до надійних підрядників.

Термінове бюро перекладів документів

Відповідальний підхід до виконання замовлень дозволяє нам перекладати документи будь-якого рівня складності та за короткий час. Користуючись послугами нашого бюро, Ви можете не сумніватися у високій якості послуг. Ми гарантуємо своїм клієнтам конфіденційність інформації, а також надаємо індивідуальний підхід та доступні ціни для кожного замовника.

Досить часто бувають ситуації, коли людині терміново потрібен переклад тексту документів. Оскільки вони не мають великого обсягу, то наші працівники у стислий термін підготують переклад. Однак якщо у Вас немає часу на очікування, то скористайтесь послугою термінових перекладів

Де замовити переклад паспорта?

Перед тим як подати заявку на послугу, Вам необхідно ознайомитись з вимогами організації, до якої Вам необхідно здати переклад документів. Цілком можливо, що Вам потрібно перекласти лише певні сторінки. Всю цю інформацію Ви маєте передати нашому співробітнику.

Терміновий переклад документів у Києві роблять не всі бюро. Якщо Ви потребуєте цієї послуги, при цьому хочете отримати якісний результат, то скористайтесь нашою пропозицією.

Дивитись ціни Отримати консультацію
Ви можете зв'язатися з нашим менеджером та дізнатися деталі
+38 (050) 843-47-80
+38 (098) 663-20-54
e-mail: mirperevoda25@gmail.com