Корпоративним клієнтам

Корпоративні клієнти знаходять у нашій особі надійних партнерів та завжди отримують якісну послугу перекладу. Ми співпрацюємо з підприємствами та організаціями та виконуємо переклади в таких тематиках як медицина, фармакологія, хімія, техніка, суднобудування, металургія, психологія та соціальна сфера (НДО), ІТ та інші.

У розділі «Наші клієнти» Ви можете ознайомитись з основними корпоративними клієнтами Бюро перекладів «Світ перекладу».

Співпрацюючи з Бюро перекладів “Світ перекладу”, корпоративні клієнти отримують:

Персональний менеджер

З моменту звернення та замовлення послуги в нашому бюро, Вашим замовленням займається та веде його від початку до завершення персональний менеджер. Ваш менеджер завжди на зв’язку, оперативно реагує на зміни та доповнення до замовлення, працює у Ваших інтересах та контролює якість виконання послуги на всіх етапах.

Індивідуальний перекладач і глосарій

Отримуючи Ваше замовлення, ми оцінюємо тематику та підбираємо спеціаліста відповідного профілю, який займатиметься Вашими наступними замовленнями. Таким чином, персональний перекладач сформує глосарій з термінами на цю тематику і, в подальшому, буде використана єдина термінологія для всіх перекладів клієнта.

Політика конфіденційності

Комерційна таємниця корпоративних клієнтів є однією з основних умов успішної співпраці. Ваша компанія може укласти Договір про нерозголошення інформації (NDA).

Додаткові послуги

Перекладу може знадобитися додаткове форматування. Ми виконаємо верстку відповідно до оригіналу та підготовку макетів до друку.

При об’ємному замовленні може бути сформована команда перекладачів для виконання перекладу в найкоротші терміни. У таких випадках можлива робота у вихідні дні.

Оплата

Корпоративним клієнтам доступна форма оплати через розрахунковий рахунок (без ПДВ), і навіть можливість постоплати з відстрочкою платежу (за погодженням з договору).